Demet Şener’in motivasyon fotoğrafı!

Geç vakitte yaptığı pizza kaçamağını hesabından paylaşan Demet Şener, ertesi gün yaptığı paylaşımla takipçilerini gülümsetti.

Magazin

Demet Şener’in motivasyon fotoğrafı! Neredeyse tüm zamanını çocuklarıyla ilgilenerek geçiren eski manken Demet Şener, geri kalan vaktinde de yoga yapıyor. Instagram hesabından sağlıklı ve esnek bir vücuda sahip olabilmek için sürekli spor yapan ve bu anları takipçileriyle paylaşan Şener, kurallarını geçtiğimiz akşam biraz esnetti.

Gecce geç saatlerde tatlı ve pizza yiyen Demet Şener, bu küçük kaçamağın ertesi gününde yaptığı paylaşımla gülümsetti. Victoria’s Secret modellerinin fotoğrafını paylaşan Şener, bu karenin altına, “Günaydın, 4 tatlı 1 pizzayı gece 23.00'da mideye indirip yattıktan sonra pazartesi motivasyonum olarak bu fotoğrafa karar verdim. Bugün sağlıklı beslenmeye devam arada olur öyle Victoria’s Secret melekleri gibi güzel geçsin haftamız” notunu düştü.

İşte o paylaşım:


Demet Şener'den 'aşk' itirafı!

Demet Şener'den 'aşk' itirafı!Demet Şener: Elimde delil var

Demet Şener: Elimde delil var

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: