"Demet'e hiç yakışmadı"

Cengiz Semercioğlu, Onur Baştürk ve Ömür Gedik'ten oluşan "Magazin Konseyi", Demet Akalın'ı ağır eleştirdi. Onur Baştürk, "Demet Akalın yanlış yerden vurdu" derken, Ömür Gedik ise "Dul ve işsiz olma durumu üzerinden hiçbir kadın aşağılanmamalı" sözlerini sarf etti. Cengiz Semecioğlu ise Akalın'a "Yarın dul ve işsiz kalmayacağın ne malum?" diye sordu.

Magazin

"Demet'e hiç yakışmadı" İşte Demet Akalın hakkında yapılan o yorumlar:

Onur Baştürk: Demet Akalın’ın kapanmayan yarasını anlıyorum ama yanlış yerden vurdu karşısındakini. Söylediği sözler hiç hoş değildi. Ona yakışmadı. Keza daha sonradan avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamayla durumu düzeltmeye çalıştı.

Ömür Gedik: Çok çirkin sarf edilen sözler. Dul ve işsiz olma durumu üzerinden hiçbir kadın aşağılanmamalı. Hele ki kadının adının olmadığı Türkiye’de! Bu olmadı.

Cengiz Semercioğlu: Allah korusun, Demet Akalın’ın yarın dul ve işsiz kalmayacağı ne malum? Hayatın yarın hangimize ne getireceği belli olmaz. Çirkin yaklaşımlar bunlar. Ayrıca Akalın’ın hali hazırda yürüyen bir evliliği var, Okan’a ayıp bu polemiğe girmesi... Demet Şener’e gelince, 16 yıl sonra boşanınca kaldığı yerden devam ediyor meseleye...

Demet Şener'den Akalın'a cevap gecikmedi!

Demet Şener'den Akalın'a cevap gecikmedi!Demet Akalın: Kimsenin olacak yuvasını bozmadım!

Demet Akalın: Kimsenin olacak yuvasını bozmadım!Demet Şener, yıllar sonra Demet Akalın hakkında konuştu!

Demet Şener, yıllar sonra Demet Akalın hakkında konuştu!Seren Serengil ve Yeşim Salkım'ın Demet Akalın tepkisi!

Seren Serengil ve Yeşim Salkım'ın Demet Akalın tepkisi!Demet Şener'den ilginç itiraf!

Demet Şener'den ilginç itiraf!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: