DENİZ AKKAYA, AYŞE'YE KARDEŞ İSTİYOR!

Efe Önbilgin’le birlikteliğinden dünyaya gelen 1 yaşındaki kızı Ayşe ile Mother&Baby dergisinin ocak sayısı için objektif karşısına geçen Deniz Akkaya evlenebileceğinin sinyalini verdi.

Magazin

DENİZ AKKAYA, AYŞE'YE KARDEŞ İSTİYOR! Yeni sevgilisi Ferruh Taşdemir'den evlenme teklifi aldığı bilinen Akkaya, “Hayatımda aşk olmazsa, başarı olmazsa, uğruna savaşmak için bir hedefim olmazsa hayatı anlamlı kılamam. Bu nedenle âşık olmayı, âşık olduğum adamdan çocuk yapmayı, hatta Ayşe'ye kardeşler yapmayı çok istiyorum. Çünkü hayatımda hamile kalmayı ilk kez geçen yıl deneyimledim. Hiç bu kadar kendimi güzel ve iyi hissedeceğimi düşünmezdim. Başıma ne gelmiş olursa olsun! Bence büyük aile sahibi olmak muhteşem” dedi.

"SORUNLAR AYŞE'Yİ HİÇ BAĞLAMAZ"
Annesiyle ergenlik dönemi çatışmalarını bitiremediklerini anlatan Akkaya, “Annem ile kızım görüşüyor. Baba figürü için babam (Muzaffer Akkaya) biçilmiş kaftan. Kızım babamla da, babasının annesi ve babasıyla da görüşüyor. İki kişi arasındaki sorunlar Ayşe'yi hiç bağlamaz. Onun da aile sıcaklığına elbette ihtiyacı var” diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: