Deniz Akkaya fena köpürdü!

Ünlü manken Deniz Akkaya, önceki gün Instagram hesabında bir paylaşım yaptı. Akkaya, gelen yorumlardan bir tanesine esti gürledi.

Magazin

Deniz Akkaya fena köpürdü! Deniz Akkaya, geçtiğimiz gün Ramazan ayının ilk gününe özel Mevlana Celaleddin Rumi'li bir paylaşım yaptı. Ünlü mankenin gönderisine bir takipçisinden yorum geldi.

Akkaya, takipçisinden gelen yoruma fena köpürdü.

"Öldürürüm seni"Ünlü manken Deniz Akkaya, Mevlana videosu paylaştı. Akkaya'ya bir takipçisinden, "Reklam ve dikkat çekmek için dini istismar edecek kadar küçülmeyin!" yorumu geldi.

Deniz Akkaya 12 yıl sonra kural bozdu!

Deniz Akkaya 12 yıl sonra kural bozdu!Ünlü manken karşılık olarak, "Allah'ın cahil cühelası sayfamda ne dini içerik paylaşım yapmışlığım var ne de senin gibi soğan cücüğü bilgisi ile buradan sayfalara reklam olma peşinde olanlara laf anlatmışlığım! Mevlana Celaleddin Rumi senin gibi cahil instagram sinekleri için dini bir konu olarak algılanacak kadar uzak bir konu... Senin bu dünya bakışına azıcık yakınlığın olsa böyle başkalarının sayfalarında eşelenip kendine buralarda değer aramazdın yazık... Keşke burada sayfalarda tükürük saçacağına Ramazan'ı yaşasan kendine dönüp. Nerde..." yorumunu yaptı.


Deniz Akkaya'ya sert eleştiri!

Deniz Akkaya'ya sert eleştiri!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: