DENİZ AKKAYA, FERRUH TAŞDEMİR'LE BİRLİKTE!

Deniz Akkaya, önceki akşam 46 Dergisi’nin partisine Özge Ulusoy’la bir gün evli kalıp boşanan yapımcı Ferruh Taşdemir’le el ele geldi

Magazin

DENİZ AKKAYA, FERRUH TAŞDEMİR'LE BİRLİKTE! Deniz Akkaya ile Ferruh Taşdemir'in aşk yaşayacağına bir tek Kadir inanırdı ama olmaz denilen gerçek oldu! Kızı Ayşe'nin babası Efe Önbilgin'in üniversite yıllarından aşkı Duygu Ekşi'yle sürpriz evliliğinin ardından şoke olduğu söylenen Akkaya, yeni bir aşka yelken açtı. Ünlü manken önceki akşam 46 Dergisi'nin Beyoğlu'ndaki partisine yapımcı Ferruh Taşdemir'le el ele geldi.

"İLİŞKİMİZ 10 GÜN ÖNCE BAŞLADI"
MANKEN Özge Ulusoy'la geçen yaz bir gün evli kalıp boşanan Ferruh Taşdemir'le Deniz Akkaya, gazetecileri görünce birbirlerinden ayrıldı. Gazetecilerin, “Az önce el eleydiniz. Yeni bir aşk mı?” sorusuna Akkaya, “Ben bilmem Ferruh Bey'e sorun” diye cevap verirken Taşdemir, “Evet, birlikteliğimiz 10 gün önce başladı. Şu an ilişkimiz çok taze, mutluyuz” diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: