Deniz Akkaya içini döktü!

Önceki haftalarda annesi Dinemis Akkaya'yı kaybeden ünlü model Deniz Akkaya, ölüm hakkındaki düşüncelerini takipçileri ile paylaştı.

Magazin

Deniz Akkaya içini döktü! Annesi Dinemis Akkaya'nın vefatı sonrası Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar sebebiyle eleştirilen Deniz Akkaya, bugün kızı Ayşe ile birlikte annesinin mezarını ziyaret etti. Kızının fotoğrafı ile bir bayram mesajı yayınlayan Akkaya, şu ifadeleri kullandı:

Deniz Akkaya sessiz kalmadı!

Deniz Akkaya sessiz kalmadı!"Bu bayram böyle...minik Ayşe,ananesi ile bu kez farklı,onun için henüz çok hüzünlü bir bayramlaşma için yolda...
Bugün bayram olması vesilesi ile; biraz kendimi açmak istedim sanırım...Ölüm konusundaki duruşum farklı gelmiş olabilir kimilerine;ancak benim ölüme bakışım bambaşka dostlar: 'Ölüm günüm,düğün günüm demiş' Mevlana. Kelimelere daha iyi dökülemezdi bu konudaki bakış açım.
Diyorlar ya korkar mısın ölmekten? İnsan hiç korkar mi? Yalan bir ömür ardından tadacağı tek gerçekten' demiş yine Mevlam.
Tekrar bu vesile ile herkesin bayramını kutlarız.Bize geçmişe değil önümüze bakmamız öğretilmiş güçlü kızlarız,hayatta başımıza gelen her şeyi tevekkül ile karşılar, hayat Denizine çok aşkla ve çok severek her sabah yeniden dalarız."


Deniz Akkaya'dan çarpıcı açıklama!

Deniz Akkaya'dan çarpıcı açıklama!Deniz Akkaya eleştirilere yanıt verdi!

Deniz Akkaya eleştirilere yanıt verdi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: