Deniz Akkaya: Şişmanlar ve çirkinlerle görüşmek istemiyorum

Armağan Çağlayan'ın Gör Beni programına katılan Deniz Akkaya, yıllar önce söylediği 'Şişmanlarla ve çirkinlerle görüşmüyorum' sözlerini yineledi ve ekledi:“Biz hasta taraflarımıza bile bile sarılmamalıyız. Şişmanlarla görüşmüyorum çünkü görüşlerimiz ayrı."

Magazin

Deniz Akkaya: Şişmanlar ve çirkinlerle görüşmek istemiyorum Eski manken Deniz Akkaya, YouTube'da yayınlanan Armağan Çağlayan'ın "Dur Bi Dinle" programına konuk oldu. Akkaya, iki yıl önce yaptığı "Şişmanlar ve çirkinlerle görüşmek istemiyorum" açıklamasını tekrarladı. O dönem büyük tepki çeken açıklamasının arkasında duran Akkaya, şişmanlığın bir hastalık olduğunu dile getirdi.

Akkaya, "Biz hasta taraflarımıza bile bile sarılmamalıyız. Şişmanlarla görüşmüyorum çünkü görüşlerimiz ayrı. Anoreksilerde de arkadaşlık kuramam. Aynaya baktığında çözebileceğin sorunları elimizin tersiyle itmemeliyiz. Yeme bozukluğu bir duygusal rahatsızlıktır, üstüne çalışmak gerek. Sorunlarına sarılan bir insan intihar ediyor demektir. İntihara meyilli biriyle de arkadaşlık etmem" diye konuştu.

Deniz Akkaya'nın bu sözleri gündem oldu. Twitter gündemine ilk sıradan giren Akkaya'nın sosyal medyada estetiksiz fotoğrafları paylaşılmaya başladı.

Deniz Akkaya'dan Şeyma Subaşı'na tepki: Senin için üzülmüyorum artık

Deniz Akkaya'dan Şeyma Subaşı'na tepki: Senin için üzülmüyorum artıkDeniz Akkaya ile Selin Ciğerci'nin 'taşıyıcı anne' kavgası büyüdü!

Deniz Akkaya ile Selin Ciğerci'nin 'taşıyıcı anne' kavgası büyüdü!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: