Deniz Akkaya-Tuğba Özerk kavgası yeniden alevlendi!

2016 yılında başlayan Deniz Akkaya-Tuğba Özerk kavgası yeniden alevlendi. Özerk'in "Sen kızını kamplara at, orada burada patla" sözlerine Deniz Akkaya'dan cevap gecikmedi. Tecrübeli model, Özerk'e "O kadının sorunları var" sözleriyle yüklendi.

Magazin

Deniz Akkaya-Tuğba Özerk kavgası yeniden alevlendi! Deniz Akkaya, bir dönem yaptığı magazin programında telefona bağlanan Tuğba Özerk'in annesine "Kızınızın sevgilisiyle birlikte oldunuz mu?" diye sorunca yer yerinden oynamıştı. Özerk, Akkaya'ya 100 bin liralık tazminat davası açmış, fakat mahkeme davanın reddine karar vermişti.

100 bin liralık tazminat davasında karar!

100 bin liralık tazminat davasında karar!Önceki gün bir arkadaşının Deniz Akkaya ile paylaştığı fotoğrafa yorum yazmış ve şu ifadeleri kullanmıştı:

"Yaşlılar küçülür, bu illa deve gibi. Tabutun geniş olacak ama evladına ben sahip çıkarım merak etme. Sen kızı kamplara at, orada burada patla. Davamı da canlandırıyorum tekrar. Mukocum kusura bakma sayfanı kirletti bu zavallı"

Deniz Akkaya'dan ise ünlü şarkıcıya cevap gecikmedi. Akkaya, Özerk'e "O kadının sorunları var. Defalarca açtığım davaları kazandım. Parası pulu kalmadı diye açmıyordum, durumuna üzülüyorum. Ancak bu son yazdıkları avukata intikal etti. Yine mahkemede hesap verecek" sözleriyle yüklendi.

Tuğba Özerk'den Deniz Akkaya'yı çıldırtacak sözler: Evden de kovulma tatlım!

Tuğba Özerk'den Deniz Akkaya'yı çıldırtacak sözler: Evden de kovulma tatlım!Deniz Akkaya çıldırdı:

Deniz Akkaya çıldırdı: "Köpek sen kimsin?"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: