Deniz Akkaya ve Mehmet Ali Erbil canlı yayında birbirine girdi: Sana belden aşağı çok iyi vururum

Mehmet Ali Erbil dünden beri Ece Ronay isimli kadını taciz ettiği iddialarıyla gündemde. Her iki taraf hız kesmeden birbirlerini suçlamaya devam ederken, işin içine bu kez de Deniz Akkaya dahil oldu. Söylemezsem Olmaz isimli programda, canlı yayında birbirine giren Mehmet Ali Erbil ve Deniz Akkaya, birbirlerine demediklerini bırakmadılar!

Magazin

Deniz Akkaya ve Mehmet Ali Erbil canlı yayında birbirine girdi: Sana belden aşağı çok iyi vururum Genç şarkıcı Ece Ronay, sosyal medya hesabından ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı mesajları ifşa etti. Ronay'a "Seninle uyumak istiyorum" diye mesajlar attığı söylenen Erbil ise hakkındaki iddiaları yalanladı. Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında ise bu konu konuşulmaya başlayınca Erbil yayına bağlandı.

Mehmet Ali Erbil'den taciz iddialarına yanıt geldi!

Mehmet Ali Erbil'den taciz iddialarına yanıt geldi!CANLI YAYINDA BİRBİRİNE GİRDİLER

Programda adı geçtiği için canlı yayına bağlanan Mehmet Ali Erbil, sinirlerine hakim olamadı. Deniz Akkaya'nın "Daha önce bir terör örgütünün sempatizanı gibi Türk polis teşkilatına hakaret ve küfreden bir insanın klibinde nasıl oynadın?" sözlerine sinirlenen Erbil, "Ben müneccim miyim? Nereden bileyim" diyerek bağırdı.

Mehmet Ali Erbil hakkında şok suçlama!

Mehmet Ali Erbil hakkında şok suçlama! "Bana sözlü tacizde bulundu""BENİ GEÇMİŞİMDEN VURMAYA KALKMA"

Erbil'in sözlerine cevap veren Akkaya ise "Yahu ben seni korumak adına bir şey söylüyorum. Google'a Ece Ronay yazınca ilk çıkan konu bu. Hiç araştırmadın mı?" ifadelerini kullandı. "Ha tabii kızın 21-22 yıllık hayatını sorgulayacağım. Sen kendi hayatını sorgulayabilir misin? Deniz Hanım'ın hiç mi geçmişinde böyle şeyler yok?" diyen Erbil'e tepki gösteren Akkaya, "Şimdi beni geçmişimden vurmaya kalkma. Klibinde oynayacaksan bu kadın şimdiye kadar hangi işlere imza atmış buna bakarsın. Kimseyi geçmişiyle vurmaya kalkma" dedi.

Mehmet Ali Erbil'den büyük itiraf: Emel Sayın ile aşk yaşadım!

Mehmet Ali Erbil'den büyük itiraf: Emel Sayın ile aşk yaşadım!"SANA BELDEN AŞAĞI ÇOK İYİ VURURUM"

Canlı yayında öfke kusan Mehmet Ali Erbil "Sana belden aşağı çok iyi vururum ben. Sen çok iyi biliyorsun. Çıldır orada çıldır" deyince Akkaya öfkeden deliye döndü. Sinirden elindeki kalemi fırlatan Akkaya, "Sen bana belden aşağı vuramazsın. Neyi biliyorum söyle. Bir şey söyleyeceksen adam gibi söyleyeceksin" dedi.


Mehmet Ali Erbil'den büyük itiraf: Emel Sayın ile aşk yaşadım!

Mehmet Ali Erbil'den büyük itiraf: Emel Sayın ile aşk yaşadım!

Bunlarda ilginizi çekebilir: