Deniz Akkaya'dan eleştirilere sert yanıt!

Deniz Akkaya geçtiğimiz günlerde transparan taytıyla herkesin ilgi odağı olmuştu. Akkaya'nın cesur tercihi kimiler tarafından beğenilirken kimileri tarafından eleştirilere maruz kalmıştı. Akkaya, bugün Instagram hesabından yaptığı paylaşımla ağır eleştirenlere seslendi.

Magazin

Deniz Akkaya'dan eleştirilere sert yanıt! 40 yaşında ve bir çocuk annesi olan eski model Deniz Akkaya, yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde transparan tayt ile Nişantaşı'nda görüntülenen Akkaya, "Transparan cesur kadın işi" demesiyle de dikkat çekmişti. Instagram hesabından transparan taytıyla fotoğrafını paylaşan güzel modele "Daha ne kadar kötü giyinebilirsiniz!" "Neden yaşına göre giyinmiyorsun?" diyerek bazı takipçileri ağır eleştirilerde bulunmuştu.


Gelen ağır eleştirilere Deniz Akkaya, bugün sosyal medya hesabından cevap verdi. Zekası ve sivri diliyle de bilinen güzel model, "Şimdi size minik bir değerlendirme yapacağım; sosyal medya çıktı çıkalı evinde, hayatında, özel hayatında mutsuzlar buralarda her konuda çok bildiğini sanarak türlü yorumlar yapıyor, yapsınlar bir rahatlasınlar. En çok da ahlak konusunda! Ne ironik değil mi? Bebek, çocuk, kadın, hayvan tacizinde, tecavüzünde, bebek pornosunda dünya lideri ama sayfalarda ahlak bekçileri...Bakın sadece gülüyor, bolca seyahat ederek kafamın iyice kararmasına engel oluyor, çok okuyarak beyin jimnastiği yapıyor ve başka kültürler Mars'a roket fırlatırken burada konuşulan konulara yaklaşımlara bakıyorum...Bir rahatlayın önce hele hanımlar. Biraz sakin biraz mutlu olsanız başkalarının dansını, pantolonunu bu kadar dert etmezsiniz! Zevkler tartışılabilir evet ama kalite kavgada bile çok değerlidir!" diyerek eleştirilere cevap verdi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: