Deniz Akkaya Seren Serengil'e sert çıktı!

Sosyal medya hesabından bir takipçisine dudak, burun ve çene dolgusu hediye edeceğini, ancak bu çekilişe katılacak kişinin eşi tarafından aldatılmış olması gerektiğini belirten Seren Serengil'e yanıt gecikmedi. Deniz Akkaya bu paylaşıma sert çıkarak eleştiride bulundu.

Magazin

Deniz Akkaya Seren Serengil'e sert çıktı! Sunucu Seren Serengil, Instagram hesabından bir çekiliş yapacağını duyurdu. Serengil bu çekilişle bir takipçisine dudak, burun ve çene dolgusu hediye edeceğini açıkladı fakat bir şart koştu. O şart da çekilişe katılacak kişilerin eşi tarafından aldatılmış olmasıydı.

Seren Serengil'den 'aldatılma' şartı!


Bu paylaşımıyla sosyal medya kullanıcılarının diline düşen Serengil'e bir cevap da Deniz Akkaya'dan geldi. Akkaya Serengil'e sert çıkarak, "Ya bir şey demeyeyim dedim ama kadınların yanındayım diyerek böylesine gülünç, böylesine korkunç, böylesine kadınlık gururunu ayaklar altına alıp PARA için kendini heba etmek...Bu ne rezalettir Allah aşkına!! Doktor öncelikle böylesine rezil bir pr’a nasıl alet olur ?” dedi.


Seren Serengil o iddialara ateş püskürdü!

Seren Serengil o iddialara ateş püskürdü!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: