Deniz Akkaya'nın elleri olay oldu!

Sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren Deniz Akkaya, bu sefer de elleri ile gündem oldu.

Magazin

Deniz Akkaya'nın elleri olay oldu! Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlülerden olay Deniz Akkaya, zaman zaman takipçileri ile iletişim de kuruyor. Ünlü model, paylaştığı fotoğraflarda eline dikkat eden ve bu yönde yorum yapan takipçilerine "Fotoğraflari yüzde 8000 büyütüp hata arayıp en sonunda ellerime takılanlara... Ellerim hep böyle idi benim; yağ oranı düştükçe dahada belirginleşir damarlar. Takılmayın o konuya. Bugün tüm dünyada sporcu kadınların ve adamların hatta birçok takip ettiğiniz unlu namzetin eller bu halde. Bende isterim böyle pamuk gibi yumuşacık eller ama böyle omuza böyle eller, saygılar" şeklinde cevap verdi.

Deniz Akkaya çılgına döndü!

Deniz Akkaya çılgına döndü!Bir takipçisi Akkaya'ya "Eller yaşlı olduğunu ele vermiş" derken başka bir takipçisi ise deneyimli modele destek çıkarak Sevgili Deniz hanım hep beğenmişimdir sizi. Bir kadın olarak bir anne olarak artı mesleğinize ve bedeninize olan saygınızdan dolayı tebrik ederim" yazdı.

41 yaşında olan Akkaya, bir çocuk annesi olmasına rağmen fit görüntüsü ile dikkat çekiyor.


Deniz Akkaya içini döktü!

Deniz Akkaya içini döktü!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: