Deniz Baysal o sahne yüzünden travma geçirmiş!

Star TV’de geçtiğimiz günlerde final yapan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin başrol oyuncularından Deniz Baysal, izleyicilerden gelen soruları yanıtladı.

Magazin

Deniz Baysal o sahne yüzünden travma geçirmiş! Deniz Baysal, geçtiğimiz aylarda bir sosyal içerik platformunun yayınladığı videoda izleyenlerden gelen değişik soruları yanıtladı.

Sıcakkanlı tavırlarıyla ekran başındakilerin sempatisini kazanan güzel oyuncu, bir izleyiciden gelen soruya karşılık olarak, Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki bir sahnenin kamera arkasında yaşadığı zor süreci anlattı.

Dizinin 37. bölümünde Yağız karakterini canlandıran Çağlar Ertuğrul ile birlikte mezarlıkta boş bir mezara girmek durumunda kalan Deniz Baysal, sahne öncesinde çok zorlandığını, bir kaç deneme sonrasında ancak çekebildiklerini anlattı.

El el aşk pozu!

El el aşk pozu!Deniz Baysal, o sahnenin çekimleri sırasında çok korktuğunu vurgulayarak şu sözleri dile getirdi: “Mezarı görene kadar sıkıntı yoktu. Sahneler için çok heyecanlanmıştım. Öncesini oynadık, sıra mezara girmeye gelince bayağı bir sıkıntı olmuş benim için. Girdim mezara sonra ufak ufak çığlıklar atmaya başladım. Bir çıktım dualar okudum, tekrar girdim, tekrar çıktım derken sonunda çekebildik ama zorlandım ve evet bayağı korktum.”

Günlük hayatında spor giyinmeyi tercih eden Deniz Baysal, rol aldığı projelerde ‘asla giymem’ dediği bir kıyafet tarzı ile ilgili soruya da “Aşırı dekolteli, hem göğüs dekolteli, hem bacak dekolteli, hem sırt dekolteli tercih etmem hiç bir zaman” yanıtını verdi.

Deniz Baysal ve Barış Yurtçu sualtında aşk yaşadı!

Deniz Baysal ve Barış Yurtçu sualtında aşk yaşadı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: