Deniz Baysal'a sürpriz doğum günü!

Sevgilisi Barış Yurtçu, Deniz Baysal için sürpriz bir doğum günü partisi hazırladı. Deniz Baysal sürpriz karşısında oldukça heyecanlandı.

Magazin

Deniz Baysal'a sürpriz doğum günü! Fazilet Hanım ve Kızları'nda rol alan Deniz Baysal önceki gün 28. yaşını kutladı. Oyuncunun şarkıcı sevgilisi Barış Yurtçu, Deniz Baysal için sürpriz bir parti hazırladı. Partiye Baysal'ın ailesini ve yakın dostlarını da davet etti. 28. yaşına basan Baysal kısa süreli şaşkınlığın ardından sevgilisine sarılarak teşekkür etti. Arkadaşları güzel oyuncuya 'Yılın En İyi Kadın Oyuncusu' ödülünü hediye etti. Ayrıca sosyal medya hesabından da sevgilisiyle bir fotoğrafını paylaşan Barış Yurtçu altına şu notu düştü:

'İyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın. Kalbin kadar güzel bir yıl senin olsun, sen her şeyin en iyisini, en güzelini hak ediyorsun. Bundan sonraki hayatımızda da her dakika, her saniye yanımda olman ümidiyle. Nice yıllara sevgilim.'

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: