Deniz Çakır: "Bugünün en güzel haberi senden geldi!"

'Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde üç sezon Meryem karakterini canlandırmış olan Deniz Çakır, dizide oğlunu oynayan Can Bartu Arslan'ın üniversite başarısını sosyal medya hesabından kutladı.

Magazin

Deniz Çakır: "Bugünün en güzel haberi senden geldi!" Can Bartu Arslan, bu sene girdiği üniversite sınavıyla Vakıf Üniversitesinde %100 burslu Tiyatro Bölümünü kazandığını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Arslan'ın bu başarısına çok sevinen Deniz Çakır, sosyal medya hesabından birlikte çekildikleri bir fotoğrafı paylaşarak, "Can çocuk..canım çocuk.. bugünün en güzel haberi senden geldi.. ben böyle gururlandıysam kıymetli annen nasıl gurur doludur.. Sen hep böyle dik dur hayatta.. Güzel duruşlu,güzel kalpli biriciğim; hem meslektaşın hem ablan olarak her zaman yanındayım. Böyle güzel bi evlat yetiştirdikleri için kıymetli anne babanın ellerinden öperim.. Can çocuk yolun aydınlık olsun.. ayağına taş değmesin" notunu düştü.

Deniz Çakır'ın paylaşımına Can Bartu Arslan, "Bir an bile desteğini hiç esirgemeyen, her daim yanımda olup bu yolda bana ışık tutan insan. Senin güzel yüreğine çooooook teşekkür ederim. Canım ablam iyi ki varsın" şeklinde yorum yazdı. Çakır'ın fotoğrafına kısa sürede binlerce beğeni geldi.

İşte o paylaşım:

Bunlarda ilginizi çekebilir: