DENİZ ÇAKIR ERKEKLERİ SAVUNDU!

CNNTURK'te Reha Muhtar'ın sunduğu 'Çok Farklı' programında kadın-erkek ilişkileri konuşuldu....

Magazin

DENİZ ÇAKIR ERKEKLERİ SAVUNDU! Programa konuk olan Yaprak Dökümü dizisinde Ferhunde'yi oynayan Deniz Çakır, aslında kadınların erkekleri duyarsızlıkla suçlamasının haksızlık olduğunu ve hayatı zorlaştıranın kadınlar olduğunu söyledi. 'Kadın sonu düşünür, erkek anı yaşar' diye konuşan Çakır, 'Aslında haksızlık yaptığımızı düşünüyorum. Duyarsızlık değil yaptıkları. Onlar netler. Biz böyle çok karıştırıyoruz herşeyi...

Erkeklerin hayata dair hatları daha sert olduğu için, daha kalın çizgili oldukları için yaratılış gereği çoğu, biz bunu anlayışsızlık olarak değerlendiriyoruz. Oysa ki onun bakışı öyle. O öyle yani. Onu değiştirmeye çalışmak gibi bir hataya girdiği anda kadın işte ilişkide hataya giriyor. Kadının yaptığı en büyük hata erkeğini değiştirmeye çalışmak. Çünkü erkeğin en sevdiği şey kendi ve özgürlükleri' diye konuştu.(televizyongazetesi)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: