Deniz Çakır'dan başörtülülere hakaret!

Oyuncu Deniz Çakır'ın, gittiği bir kafede yan masada oturan başörtülü kadınlara sözlü tacizde bulunarak hakaret ettiği iddia edildi.

Magazin

Deniz Çakır'dan başörtülülere hakaret! Oyuncu Deniz Çakır, ünlü bir AVM'de popüler bir kafede sarhoş halde otururken yan masadaki başörtülü kadınları taciz etti. Çakır, yan masada sohbet eden 6 başörtülü kadına “Burası Arabistan mı? Ne geziyorsunuz burada!” diyerek rahatsız etti. Ünlü oyuncu, masadaki kadınların tüm itirazlarına rağmen onların fotoğraflarını çekmeye başladı.

Çakır'ın iki arkadaşı da dahil ortamdaki herkes büyük şok yaşadı. Çakır'ın arkadaşları, tacize uğrayan masadakilerden özür diledi. Bu arada mekanda bulunanlar arasındaki birkaç kişi bu çirkin sözlerden dolayı Çakır'a tepki gösterip "Kendinize gelin!" dedi. Mekanın personeli ise arabuculuk görevi yapıp ortamı yatıştırmaya çalıştı.

(Kaynak:Sabah)

Deniz Çakır, Altın Kelebek'i topa tuttu!

Deniz Çakır, Altın Kelebek'i topa tuttu!Deniz Çakır'ın son hali şaşırttı...

Deniz Çakır'ın son hali şaşırttı...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: