DENİZ ÇAKIR'I KIZDIRACAK SAHNE!

Yaprak Dökümü' dizisinin yıldızı Deniz Çakır'ın oyuncu sevgilisi Nihat Altınkaya ve Ezgi Asaroğlu'nun yeni filmi 'En Mutlu Olduğum Yer' sevişme sahneleriyle konuşulacak!

Magazin

DENİZ ÇAKIR'I KIZDIRACAK SAHNE! Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı 'Ferhunde' rolüyle yıldızı parlayan Deniz Çakır'ın sevgilisi olarak adını duyuran Nihat Alptuğ Altınkaya ve Cansel Elçin'in kız arkadaşı Ezgi Asaroğlu'nun rol aldığı 'En Mutlu Olduğum Yer' filmi, sevişme sahneleriyle dikkat çekiyor. Can Topsakal'ın yapımcısı olduğu filmde iki sevgiliyi oynayan Ezgi Asaroğlu ve Nihat Altınkaya, cüretkâr sahnelerle öne çıkıyor.

Kadrosu çok kalabalık
9 Nisan 2010'da vizyona girecek olan 'En Mutlu Olduğum Yer' adlı filmin yönetmen koltuğunda Kağan Erturan oturuyor. Ümit Ünal ve Gencay Ünsalan'ın senaryosunu kaleme aldığı filmde; Sivga Gerez, Hakan Vardar, Erol Günaydın ve Turgay Tanülkü de rol alıyor.

Beyazperdede ilk uzun metraj başrol deneyimini bu filmle yaşayan Nihat Altınkaya, filmde aşık ve maceracı genç bir adamı canlandırıyor. Bu yıl Halit Ergenç, Cansu Dere ve Songül Öden'in rol aldığı 'Acı Aşk' filminde aynı adama aşık üçüncü kadını canlandıran Ezgi Asaroğlu da, 'En Mutlu Olduğum Yer'le ikinci filmini çekmiş oldu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: