DENİZ SEKİ AÇIKLADI

Deniz Seki önceki gece Kuruçeşme Mix Barda sahne aldı.

Magazin

DENİZ SEKİ AÇIKLADI Sahneye smokin ile çıkan Seki, "kadınlar için tasarlanmış bir smokin kadında çok güzel durduğuna inanıyorum' dedi.

Daha önce mayıs ayında albüm çıkaracağını belirten Seki albüm yerine single çıkaracağını eylül ayından ise yeni albümünün piyasada olacağını belirtti. Sonbaharın hüzün ayı olduğunu söyleyen Seki, yaz için hareketli parçalardan oluşan single sonbaharda ise hüzünlü şarkıların bir olduğu bir albüm olacak" dedi.

Kitap yazıldı!

Cezaevi günlerinde günlük tutan ve bunları kitap haline getirip yayımlayacağını söyleyen Seki "Kitap yazıldı ama yayımlamaktan vazgeçtim, nedenini söylemek istemiyorum bana kalsın" şeklinde konuştu.

Seki geçenlerde TRT Şeş'te program yapan Berdan Mardini'nin programına katılmak için yirmibin lira istediği haberlerinin doğru olmadığını kendisinin de Mardini'yi aradığını belirtti. Ayrıca Seki bu aralar bir aşk ilişkisinin olmadığını yaşadıklarını unutmaya bütün eforunu verdiğini açıkladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: