DENİZ SEKİ AÇIKLADI!

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, "Çocuklar Gülsün Diye" adlı kampanyasıyla ses getiren Gülben Ergen gibi projeler gerçekleştirmek istiyor.

Magazin

DENİZ SEKİ AÇIKLADI! Ünlü şarkıcı Deniz Seki, yeni projeleriyle müzik piyasasına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz akşam Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser veren Gülben Ergen'i annesiyle birlikte izlemeye giden ünlü şarkıcı, "Çok sevdiğim dostum, Gülben'i uzun zamandır seyretmiyorudum. Allah'tan bugün ekstram da yoktu, keyifle onu izleyeceğim" diye konuştu.

Gülben Ergen gibi sosyal sorumluluk projeleri de gerçekleştirmek istediğini söyleyen Deniz Seki, "En kısa zamanda benim de kampanyamı duyacaksınız, olunca söylemek daha doğru" dedi.

Tüm şarkılar Deniz Seki'ye ait

Şimdilerde yeni albümü için hazırlık içinde olduğunu belirten Deniz Seki, yeni müzik projelerinden bahsetti. Ozan Çolakoğlu'nun prodüktörlüğünde, Mustafa Ceceli gibi müzisyenlerle çalışarak tamamı kendi şarkılarından oluşan yeni bir albümün hazırlığında olduğunu belirten Deniz Seki, "Şu an single aşamasındayım.

Mayıs ayına single, Eylül'e de albümü yetiştireceğim. Hepsi arka arkaya gelecek. Single'la beraber yurt dışı konserleri ve festivaller de olacak" diye konuştu.
Ayaklı Gazete
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: