Deniz Seki ışıl ışıl! Mutluluktan parıldıyor...

Deniz Seki, “20 yıllık müzik kariyerimin en özel albümü” dediği “Uzun Hikaye”nin ikinci klibini kardeşi Serkan Seki'yle birlikte söyledikleri “Helal Ettim Hakkımı” şarkısına ekti. Şarkının klibi için birlikte kamera karşısına geçen Seki kardeşlerin klip yönetmenliğini ise Deniz Akel üstlendi.

Kültür-Sanat

Deniz Seki ışıl ışıl! Mutluluktan parıldıyor... Son albümü “Uzun Hikaye” ile kendinden söz ettiren Deniz Seki, klip çekimlerinde duygusal anlar yaşadı. Albümün ikinci klibini, erkek kardeşi Serkan Seki’nin yazıp bestelediği ve birlikte düet yaptıkları şarkısı “Helal Ettim Hakkımı” şarkısına çeken Deniz Seki, bu defa da kardeşiyle birlikte kameraların karşısındaydı.


Deniz Seki ve Serkan Seki’nin müzik listelerinde son günlerde hızla yükselen şarkıları “Helal Ettim Hakkımı”nın klip yönetmenliğini ise Deniz Akel yaptı. Klip setinde kardeş dayanışmasının büyük bir örneğini sergileyen Deniz Seki ‘Şu an çok mutluyum. Bir kardeşin bir ablaya vereceği en büyük hediyelerden biri olan bu şarkıyı birlikte okumamız, çok manalı. O da ayrıca anlamlı oldu. Tüylerim diken diken sürekli.. Bizim için büyük bir anı oldu’ cümleleriyle duygularını dile getirdi.


Deniz Seki ile İrfan Özçelik aşk mı yaşıyor?

Deniz Seki ile İrfan Özçelik aşk mı yaşıyor?Deniz Seki sitem etti!

Deniz Seki sitem etti!Deniz zamanı!

Deniz zamanı!Deniz Seki'den jet yalanlama!

Deniz Seki'den jet yalanlama!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: