Deniz Seki özgürlüğüne kavuşuyor!

Deniz Seki bugün tahliye olacak. Şarkıcı saat 12:00'den sonra özgürlüğüne kavuşacak!

Magazin

Deniz Seki özgürlüğüne kavuşuyor! Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan Esenyurt’ta saklandığı evde gözaltına alınıp Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’ne gönderilen Deniz Seki bugün tahliye olacak. Menajeri şarkıcının 12.00’den sonra salınma işleminin gerçekleşeceğini duyurdu. Dostları ve hayranları heyecanla Seki'nin özgürlüğüne kavuşacağı saati bekliyor. Sosyal medyada da Seki'ye destek mesajları yağıyor.

Deniz Seki'nin özgürlük listesi!

Deniz Seki'nin özgürlük listesi!İşte ünlü isimlerin yaptığı Deniz Seki paylaşımları:

Metin Arolat
Son bir gecce. Özgürlüğe son bir gece. Suçlu yada değil. Haklı yada haksız. Verilmiş bir ceza ve o ceza çekildi. Bitti. Son bir gece kaldı Deniz. En uzun gecelerinden biri belkide. Ama o güneş doğacak. Bundan sonra umarım, bütün yaşananlardan çıkartılması gereken bir ders varsa çıkartır, istediğin gibi, seni sevenlerinle birlikte şahane bir hayat yaşarsın. Seni üzecek şeyler, senden uzak olsun.

Faruk Salman: Delikanlı bunu yapmaz!

Faruk Salman: Delikanlı bunu yapmaz!Nilgün Belgün
Sevgili Deniz bu gecce belki de senin en uzun gecen olacak. Yarın özgürlüğüne kavuşuyorsun. Hayatta en önemli değer özgürlüktür. Bundan sonra sonsuza kadar mutlu bir hayat yaşaman dileğimdir. Gerisi nasılsa gelir #Deniz Seki İyi gecceler…

Deniz Seki,

Deniz Seki, "Mutluluğa Söz Verdi"Gonca Vuslateri
Bitti Denizim… Sular çekildi. Geriye deniz yıldızları kaldı. Ne köpekbalığı, ne ürkütücü balıkçılar, ne zorlu dalgalar… Geçti hepsi. Sevenlerin sana kavuşuyor. Bu son geccende tüm tecrübene sağlık diyeceğimiz bestelerinle geliyorsun. Sesini çok özledik. Haydi buluşalım, sarılalım minnoş yüreklim, pamuk ellim. Biricik, zamansızca birbirimize kavuşup dertleştiğim güzel sohbetli, güzel yürekli insan… Allah kurtardı…

Video yüklenemedi...Pınar Altuğ Atacan
22 sene önce tanıdım seni Pop Show’da… Ben sunucu sen yarışmacıydın. Sonra yollarımız yine kesişti, arkadaş olduk, dost olduk. Yarın büyük gün, heyecanla seni bekliyorum.

Şenay Düdek
Hoşgeldin Deniz hoşgeldin!Sefalar getirdin kardeşim!Saatler kaldı kucaklaşmamıza! inşallah!Özlem bitti ve sen çok yol aldın çok !Güzel İnsan artık ÖZGÜRLÜK zamanı! Ve çok güzel bi ay Ve günde kavuşacağız inşallah san sevenler, Ailen ve dostların olarak yanındayız! Bu arada Özgür'üm(Aras) iyi ki varsın Ablam.

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: