Deniz Seki şikayetçi oldu!

Deniz Seki, Hayat İki Bilet adlı parçasının Azeri şarkıcı Saide Dadaşova tarafından izinsiz olarak seslendirildiğini fark etti. ‘Manevi haklarıma tecavüz edildi’ diyen Seki, Dadaşova’dan şikayetçi oldu.

Kültür-Sanat

Deniz Seki şikayetçi oldu! AZERİ KANALINDA SÖYLEDİ
Deniz Seki, Hayat İki Bilet adlı şarkısını kendisinden izinsiz olarak TV kanallarında seslendiren Azeri şarkıcı Saide Dadaşova'yı savcılığa şikayet etti. Ünlü şarkıcı, şikayet dilekçesinde şarkısının habersiz kullanılmasıyla manevi haklarına tecavüz edildiğini ifade etti.

Deniz Seki 'Aşk'ı yazdı!

Deniz Seki 'Aşk'ı yazdı!
Deniz Seki'nin göbeği olay oldu!

Deniz Seki'nin göbeği olay oldu!TAKİPSİZLİK KARARI
Soruşturma başlatan İstanbul Fikri Sinai Soruşturma Bürosu, Dadaşova'nın şarkıyı ARB isimli Azeri kanalında söylediğini tespit etti. Ancak savcılık, Seki'nin mahkemeye başvurması gerektiğini ve bu suçun cezai bir yaptırımı olmadığını belirtti. Soruşturma takipsizlikle sonuçlandı.

Deniz Seki: Bu kadar kötü olmayın!

Deniz Seki: Bu kadar kötü olmayın!'AŞK, GİRDAP GİBİ KENDİNE ÇEKER'
Deniz Seki, bir dergi için aşka dair duygularını kaleme aldı. Seki, "Aşk sizi girdap gibi kendine çeker. Sezen Aksu'nun dediği gibi, 'kalbi olanlar kurtulamaz aşktan'... O seven kalbi de öyle kolay kolay susturamazsınız" dedi. (Kaynak: sabah.com.tr)

Deniz Seki'nin 'Uzun Hikaye'si!

Deniz Seki'nin 'Uzun Hikaye'si!Deniz Seki'yi görenler tanıyamadı!

Deniz Seki'yi görenler tanıyamadı!Deniz Seki'den 'hamilelik' açıklaması!

Deniz Seki'den 'hamilelik' açıklaması!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: