DENİZ SEKİ SONUNDA TWITTER'DAN İSYAN ETTİ!

Sevgilisi Ali Turan’ın kendisini terk ettiği için sarhoş olup ağladığı haberine kızan şarkıcı, Twitter’dan “Yapmayın bunu n’olur. Artık yeter” diye seslendi...

Magazin

DENİZ SEKİ SONUNDA TWITTER'DAN İSYAN ETTİ! Deniz Seki, doğum gününde futbolcu sevgilisi Ali Turan tarafından terk edildiği için sarhoş olup ağladığı yönündeki habere ateş püskürdü.

Seki, “Bu çok üzücü... Sanki doğum günümü de birlikte kutlamışız. Halkı yanlış bilgilendirip beni de üzüyorsunuz. Yapmayın bunu ne olur. Yapmayın, artık yeter” yazdı önce.

Devamında şu cümleler geldi: “Şu günler benim için çok hassas. İyi olmaya, güçlü olmaya, ayakta durmaya çalışıyorum. Anlayın beni ne olur. Ben iyiyim, iyi olmaya çalışıyorum. Hakkımda yazılıp çizilen beni inciten yalan yanlış haberlerin dışında. Özel hayat değil burada vurgulamak istediğim şey; haberin içeriği, beni üzen benimle beraber yaşıyormuş gibi yazılıp çizilenler.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: