Deniz Seki tutuklandı!

6 aydır aranan ve dün yakalanan Deniz Seki adliyeye sevk edildi. Seki burda yapılan işlemlerinin ardından tutuklandı.

Magazin

Deniz Seki tutuklandı! “Uyuşturucu ticareti yapmak” suçundan verilen 6 yıl 3 ay hapis cezası kesinleşince 6 aydır aranan şarkıcı Deniz Seki, Esenyurt Alkent 2000 Sitesi’nde yakalanmasının ardından Çağlayan’daki Adalet Sarayı’na getirildi. Adliyeye girişinde basın mensuplarının “İkinci kez cezaevine gireceksiniz. Ne hissediyorsunuz” sorusuna Seki, kelepçeli ellerini göstererek, “Ahh ahh. Böyle ne hissedebilirim” diye cevap verdi.

Yargıtay Ceza Genel Kurulu’nun, mahkûmiyetini onamasının ardından yaklaşık 6 aydır aranan Deniz Seki, Esenyurt Alkent 2000 Sitesi'nde dün akşam gözaltına alınmıştı. Geceyi İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde geçiren Seki sabah saatlerinde Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirildi. Ardından Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na getirildi. Kelepçeli olarak sivil polis aracı ile getirilen Seki’yi adliye girişinde gazeteciler karşıladı. Seki gazetecilere, “Arkadaşlar bu ülkede, benim ülkemde zerre kadar adalet varsa -ki ben olduğuna inanıyorum. Benim suçsuzluğum er ya da geç anlaşılacak” dedi.

DENİZ SEKİ: BU ÜLKEDE ZERRE KADAR ADALET VARSA... HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN...

DENİZ SEKİ KARŞISINDA POLİSLERİ GÖRÜNCE... HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN...

DENİZ SEKİ İŞTE BÖYLE YAKALANDI:
VİDEO

DENİZ SEKİ'NİN AVUKATI NELER SÖYLEDİ? TIKLAYIN...

DENİZ SEKİ YAKALANDIĞI REZİDANSTAN ÇIKARKEN BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ.. TIKLAYIN...

DENİZ SEKİ'NİN 6 AYDA YAŞADIKLARI:

foto...

DENİZ SEKİ, KENAN ERÇETİNGÖZ'E KONUŞMUŞTU!

Deniz Seki, Yüz Yüze'de isyan etti!

Video...

Deniz Seki cezaevini anlattı!

video...

Deniz Seki Yüz Yüze'de gözyaşlarına boğuldu!

video...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: