Deniz Seki: Yeniden aşık olabilirim

Bir AVM'de görüntülenen Deniz Seki, aldığı kiloları vermek için mide küçültme operasyonu yaptıracağı ile ilgili iddialara cevap verdi.

Magazin

Deniz Seki: Yeniden aşık olabilirim Şarkıcı Deniz Seki, Akmerkez’de görüntülendi. Deniz Seki, yaşadığı kötü günlerin yaralarını konserlerine ara vermeden devam ederek sarmaya çalışıyor.

Nişanlısı Faruk Salman'dan ayrılan ünlü şarkıcı, “Aşka olan inancınız halen devam ediyor mu?” sorusuna, “Biz sanatçılar tabii ki de aşka olan inancımızı kaybetmiyoruz. Eğer kaybedersek, o şarkıları nasıl yazabilir ve nasıl duygu yükleyerek söyleyebiliriz?" cevabını verdi. Ünlü şarkıcı, bir soru üzerine “Yeniden aşık olmamam için hiçbir neden yok” dedi.

Deniz Seki, aldığı kiloları vermek için mide küçültme operasyonu yaptıracağı ile ilgili haberleri de yanıtladı. Sezen Aksu’nun kendisine aldığı kiloları önemsememesi gerektiğini, dünyaya baktığın zaman en güçlü seslerin kilolu sanatçılarda var olduğunu söylediğini vurgulayan Seki, “Mide küçültme değil ama mide by-pass’ı olmayı düşünüyorum” dedi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: