Deniz Seki: Yeniden yargılanmak istiyorum!

Beş aydır dışarıdaki hayata alışmaya çalışan Deniz Seki, yeniden yargılanmak istediğini açıkladı.

Magazin

Deniz Seki: Yeniden yargılanmak istiyorum! Deniz Seki, cezaevinde geçen 3.5 yıl mahkumiyetin ardından 5 ay önce özgürlüğüne kavuşmuştu. Dışarıdaki hayatına yeniden uyum sağlamaya çalışan Seki, HT Magazin ekibine konuştu. Seki yeniden yargılanmak istediğini söyledi.

Deniz Seki: Yeniden aşık olabilirim

Deniz Seki: Yeniden aşık olabilirimİşte Deniz Seki'nin o açıklamaları:

“Uyuşturucu temin ve tedarik eden Deniz Seki” diye anılıyor olmak beni çok kırıyor. Bana “Torbacı” bile dediler. Bu konuyla ilgili yeniden yargılanmak ve gerçekten beraat etmek istiyorum. Adalet Bakanlığı’na yeniden yargılanmak üzere bir talepte bulunduk. İnsanlar sadece yargılıyor, bilmiyorlar. Ben neyi, kime, nasıl temin edebilirim bana lütfen açıklasınlar. Bir gün kumpas mağdurlarından sayılacağımı düşünüyorum. Yıllar sonra itibarımı kurtaracağım ve bunun için sonuna kadar savaşacağım. Benim için bu mesele artık şeref, namus meselesi. Tekrar tekrar bunları konuşmak çok canımı acıtıyor. Bu konuyu tamamen kapatmak istiyorum. "

Deniz Seki by- pass hazırlığında!

Deniz Seki by- pass hazırlığında!Deniz Seki gözyaşına boğuldu!

Deniz Seki gözyaşına boğuldu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: