Deniz Seki'den ayrılık itirafı!

Deniz Seki, Faruk Salman'la ayrıldıkları yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Magazin

Deniz Seki'den ayrılık itirafı! Aşk hikayeleri 25 yıl öncesine dayanan Deniz Seki ile Faruk Salman yine vuslata eremedi. 'Evlenmemiz için her şey hazır ama tarih sürpriz olsun' diyen Deniz Seki - Faruk Salman çifti iki gün önce yollarını ayırdı. Deniz Seki çıkan haberleri yaptığı açıklama ile doğruladı.

Deniz Seki ile Faruk Salman ayrıldı!

Deniz Seki ile Faruk Salman ayrıldı!İşte Deniz Seki'nin açıklamaları:

"Bu daha çok aramızda bizim bile kendimize söylemekten korktuğumuz sevgimize daha çok sahip çıkmalıyız diye düşündüğümüz hassas bir dönemde bu haber basına nasıl sızdı ben şaşkınım . Biz şaşkınız .

Ve çok ama çok üzgünüm! Emim Faruk beyde üzgün. Sevgimizden yana bir şüphemiz yok ama benim iş yoğunluğum onun bu yoğunluğa alışamaması dengeyi bulamadık maalesef… Yoksa başka hiç bir şey yok bu ömürlük baktığım ilişkiyi bitirecek .

Bu karar Faruk beyin almış olduğu bir karar bende saygı duyuyorum .

Biz daha kendimize bile itiraf edemezken belki yarın ne olacağı belli olmayan bu kadar özel bir ilişkiyi çıkıp konuşmak bana bize yakışmaz .

O yüzden beni mazur görün olur mu?

Daim olan sevgi ve saygımla…

Deniz Seki"

Deniz Seki konserine ünlü akını!

Deniz Seki konserine ünlü akını!Deniz Seki konsere böyle hazırlanıyor!

Deniz Seki konsere böyle hazırlanıyor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: