Deniz Seki'den Faruk Salman itirafı!

Faruk Salman'la olan ilişkisini noktalayan Deniz Seki çarpıcı itiraflarda bulundu. "Faruk benim kıymetlim" diyen şarkıcı, "Bu ilişki evliliği hak ediyordu" itirafında bulundu.

Magazin

Deniz Seki'den Faruk Salman itirafı! Faruk Salman'la olan ilişkisinin evliliği hak ettiğini söyleyen Deniz Seki, "Şu an ikimiz de içimizi dinliyoruz" dedi. HT Magazin'e konuşan şarkıcı Faruk Salman'la ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Deniz Seki: Yeniden yargılanmak istiyorum!

Deniz Seki: Yeniden yargılanmak istiyorum!İşte Deniz Seki'nin o açıklamaları:

"O benim kıymetlim, ben de onun kıymetlisiyim. 3 sene çok başka bir hayat yaşadım. Hayata yeniden adapte olmaya çalışmak kolay değil. Bazı günler yalnız kalıp kafamı dinlemek istiyorum. 3 senenin üzerine 5 ay çok kısa bir süre. Benim yerime kendinizi koyun. Karanlık bir odada 1 gün bile duramazsınız. Bir de üzerinize kilitlenen bir kapı var.

Deniz Seki: Yeniden aşık olabilirim

Deniz Seki: Yeniden aşık olabilirimYarın ne olacağı hiç belli değil. O vefalı bir adam, ben de nankör bir kadın değilim. Öyle yansıtılmaya çalışıldı. O benim çocukluk aşkım, birlikte yıllanmışlığımız var. Şu an ikimiz de içimizi dinliyoruz. Bu ilişki evlilikle taçlandırılmalıydı, bunu hak ediyordu. Oğlu ne kadar rest çekmiş olsa da zor bir baba faktörü var ortada. Saygı duyuyorum. Bana özel bir durum değil. Dominant bir baba, oğlunun hayatında kimseyi istemiyor. Bazen hayaller gerçekleşemeyebilir, gecikebilir. Biz 30 yıl önce de hayaller kurduk Faruk’la, o benden ayrıldı, ben de inadına ona benzeyen bir adamla evlenmiştim. Çok eski ve çok köklü bir aşktı bizimkisi ama kısmet."

Deniz Seki by- pass hazırlığında!

Deniz Seki by- pass hazırlığında!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: