Deniz Seki'den jet yalanlama!

Ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin maddi zorluklar çektiği ve Bebek'te bir bankaya gidip kredi başvurusunda bulunduğu iddia edilmişti. Seki'nin menajeri Özgür Aras, yaptığı açıklamayla çıkan haberleri yalanladı.

Magazin

Deniz Seki'den jet yalanlama! Deniz Seki'nin 300 bin TL'ye mâl olan son albümünün satışlarının düşüklüğü ve yeteri kadar konser verememesi sebebiyle zor günler geçirdiği iddia edilmişti.

Deniz Seki şikayetçi oldu!

Deniz Seki şikayetçi oldu!Seki'nin menajeri Özgür Aras'tan çıkan haberlere yanıt gecikmedi.

Aras, güzel şarkıcının krediye ihtayac duyacak bir durumunun olmadığını ve herhangi bir sıkıntı yaşanmadığını ifade etti. Özgür Aras yaptığı açıklamayı şu sözlerle sürdürdü:

"Her hafta düzenli İstanbul People sahnesindeyiz, Türkiye'nin çeşitli şehirleri başta olmak üzere Kıbrıs da her ay düzenli sahne alıyoruz. Yaz ayı içinde şimdiden tüm sezon Salı ve Cuma geceleri Bodrum People, Perşembe geceleri de Çeşme Alaçatı'da sahnede olacak Deniz Seki."

Deniz Seki 'Aşk'ı yazdı!

Deniz Seki 'Aşk'ı yazdı!Deniz Seki: Bu kadar kötü olmayın!

Deniz Seki: Bu kadar kötü olmayın!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: