Deniz Seki'den özel mektup

Bakırköy Kadın Cezaevi'den tutukluluğu devam eden Deniz Seki, Türk Kalp Vakfı yararına hazırlanan "12 Kalp" albümüne özel mektup yazdı.

Kültür-Sanat

Deniz Seki'den özel mektup 12 Oyuncunun seslendirdiği, Türk Kalp Vakfı yararına hazırlanan "12 kalp" isimli albümde; Oyuncu Emre Karayel, söz ve müziği Deniz Seki'ye ait olan, daha önce Seki'den dinlediğimiz "Masal" şarkısını okumuştu.


Katıldığı bir radyo programında: 'Deniz Seki'yi unutmadığımızı anlaması için, ona moral olması için bu şarkıyı seçtim' diyen Emre Karayel'e, Deniz Seki'den cvp geldi. Menajeri Özgür Aras aracılığı ile mektup yazıp gönderen Seki, Ayrıca albümün koordinatörü Gökçen Bayrak ve yapımcısı Samsun Demir'e de mektup gönderdi. Seki'nin mektubu;

"Türk Kalp Vakfı Yararına"

" '12 Kalp Projesi' isimli albümde benim 'Masal'ıma da yer verdiğiniz için, beni de kendimi böylesine faydalı bir projede unutmadığınız ve şarkımla da olsa bana büyük moral olduğunuz için size müteşekkirim.

Başta DMC ailesine ve emeği geçen, bu projeye kalbini koyan herkesi sevgiyle kucaklıyor. Sizlere kavuşacağım günün yakın olmasını diliyorum.

Nice güzel projelerde, sıcacık şarkılara tutuna tutuna, el ele olabilmek, faydalı olabilmek dileğiyle emeğinize yüreğine sağlık.

Bunlarda ilginizi çekebilir: