Deniz Seki'den sevenlerine mektup!

Deniz Seki, mesajları, mektupları ve iyi dilekleriyle kendini bir an olsun yalnız bırakmayan hayranlarına teşekkür mektubu yazdı. Sevenlerine Her yeni güne sayenizde umutla uyanıyorum diye seslenen Deniz Sekinin mektubu, Fan sosyal platformu fanlove.com'da sanatçının adına açılan sayfada yayınlandı.

Magazin

Deniz Seki'den sevenlerine mektup! Cezaevine girdiği günden bugüne kadar sevenlerinden gördüğü manevi desteğe; mektuplarına, hediyelerine, mesajlarına, albümü İZ ve şarkısı İyisin Tabi ye gösterdikleri ilgiye teşekkür etmek için mektup yazan Deniz Seki, yaşadığı duyguları kendine has üslubuyla kaleme aldı. Deniz Sekinin tüm sevenleri için kaleme aldığı mektup; sosyal medyada da günün en çok konuşulan konuları arasında yer aldı.

İletişim Danışmanı Özgür Aras aracılığı ile duygu dolu mesajını sevenlerine ulaştıran Deniz Seki mektubunda "İçimde bir umut olmayan bi güne ayakta tutan tek şey, içinde bunu taşıyan bir yarındır. Her yeni güne sayenizde umutla uyanıyorum" cümlelerini kullandı.


İşte o mektup:

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: