Deniz Seki'nin konser hazırlığı!

Deniz Seki'den güzel haber! Ünlü sanatçı 5 Ağustos'ta Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda sevenleriyle buluşacak. Merakla ve büyük hasretle beklenen Deniz Seki'nin geçtiğimiz gün satışa sunulan ilk İstanbul konserinin biletleri hızla tükeniyor!

Kültür-Sanat

Deniz Seki'nin konser hazırlığı! Her şarkısı hit olan ve müzik listelerinin üst sırasında yer alan Deniz Seki 5 Ağustos Cumartesi geccesi uzun bir aradan sonra İstanbul'daki ilk konserini Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda verecek.

Deniz Seki'nin romantik akşam yemeği!

Deniz Seki'nin romantik akşam yemeği!Merakla beklenen konseri için hummalı bir çalışma yürüten Deniz Seki'nin ekibi hazırlıkları hızlandırdı. Müzik severlere unutulmaz bir gecce yaşatacak Deniz Seki, konserinde geçmişten günümüze en sevilen şarkılarının dışında sahnede söylemekten hoşlandığı şarkıları da seslendirecek. Özel tasarlanmış sahnesinde görsel bir şölenle sevenleriyle buluşacak olan Deniz Seki unutulmaz bir gecceye imza atacak.

Deniz Seki'nin 10 konserlik maratonu başlıyor!

Deniz Seki'nin 10 konserlik maratonu başlıyor!Şimdilerde orkestrası ile provalara başlayan Deniz Seki, Ankara, Antalya, Bodrum, Çeşme, İstanbul ve İzmir’de vereceği Açık Hava konserlerinde giyeceği sahne kostümler için Gülşah Saraçoğlu ile çalışmaya başladı.

Deniz Seki Açık Hava Konserleri biletleri satışa çıktığı andan itibaren yoğun ilgiyle karşılaştı.

Deniz Seki, 15 Temmuz'u reddetti

Deniz Seki, 15 Temmuz'u reddetti

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: