Deniz Seki'nin mini elbisesi...

Bir süre önce fazla kilolarıyla eleştiri konusu olan Deniz Seki, verdiği fazla kiloları sayesinde 15 yıl önceki kıyafetini giyebilmenin mutluluğunu yaşadı.

Magazin

Deniz Seki'nin mini elbisesi... Bir süre önce fazla kilolarıyla eleştiri konusu olan Deniz Seki, şu sıralar hayatının en formda dönemini yaşıyor. Geçirdiği mide küçültme operasyonunun ardından sıkı bir diyete giren Seki, şimdi kelimenin tam anlamıyla incecik oldu. Öyle ki, 15 yıl önceki kıyafetini bile artık giyebiliyor. Ünlü şarkıcı, bu konudaki mutluluğunu Instagram'da paylaşım yaparak dile ifade etti.

Seki, Instagram sayfasında 15 yıl önce kendisine hediye edilen siyah mini elbiseyle çekilen bir pozunu paylaşarak, "İlk Popstardan Med Yapımın hediyesiydi bu kostüm. 15 yıl önce giydiğim kıyafetlerimin içine girebildiğim için sahiden hoşgeldin ekim. Bolluğunla, bereketinle, mutluluğunla, huzurunla gelmiş ol inşallah" notunu yazdı. Seki'nin bu pozu takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

İşte o poz:


Deniz Seki'yi görenler tanıyamadı!

Deniz Seki'yi görenler tanıyamadı!Deniz Seki'den ekibine 100 bin TL'lik tatil!

Deniz Seki'den ekibine 100 bin TL'lik tatil!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: