DENİZ SEKİ'YE SABIR DİLİYORUM

Tuğba Özay, Deniz Seki'nin durumunun hiç kolay olmadığını söyledi..

Magazin

DENİZ SEKİ'YE SABIR DİLİYORUM 'Saddam'ın Askerleri adlı filmde rol aldın. Filmin galası yapıldı ama vizyona giremedi. Neden?' sorusuna Medyatik programında ünlü manken Tuğba Özay, '18 yaş engeline takıldı. Şiddet ve işkence sahneleri sebebiyle bu karar alınmış. Herkes bilir ki sinema seyircisi yoğunlukla 13-30 yaş aralığındadır. Televizyon dizilerinde her türlü vurdu kırdı, silah varken, filmimize bunun olması üzücü. Ben filme yapılmış bir engelleme olduğunu düşünüyorum' diye yanıt verdi.

TUĞBA ÖZAY: DENİZ SEKİ'YE SABIR DİLİYORUM

Yüksel Aytuğ'un 'Deniz Seki de şu anda içeride. Bir yıldızı cezaevinde neler bekler?' sorusunu ünlü manken, 'Öncelikle Deniz Seki'ye sabır diliyorum. Orası ayrı bir cumhuriyettir. Orada şan, şöhret, her şey sıfırlanıyor. İnsanı intihara bile sürükleyebilir. Ama Nazım Hikmet'in dediği gibi, 'Düşmana inat, bir gün daha fazla yaşamalısın.' Bizi biz yargılıyoruz. Oysa bunu adli mercilerin yapması gerekir' diye yanıtladı.
TUĞBA ÖZAY: HİÇBİRŞEY ESKİSİ GİBİ DEĞİL

'Hapisteyken aldığın en önemli ders neydi?' sorusunu Tuğba Özay, 'Artık, herkesin başına gelebilir diye düşünüyorum. Dost bildiğin insanların gerçek yüzünü görüyorsun. Hiçbir şey eskisi gibi değil. Hayata hep pozitif bakan bir insandım, ama giderek inancımı yitiriyorum' diye yanıtladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: