DENİZ SEKİ'YE SAHNE DAR GELDİ

Antalya'da bir gecce kulübünde konser veren Deniz Seki'nin, şarkı söylediği sahneyi küçük bularak 8 metrekare daha genişletilmesini istedi. Seki, 24 metrekareye çıkartılan sahnede şarkı söyledi.

Magazin

DENİZ SEKİ'YE SAHNE DAR GELDİ Antalya'nın popüler eğlence kulüplerinden Club Shantel'de dün gece sahneye çıkan Deniz Seki'nin konserden günler önce menajeri aracılığıyla haber göndererek büyük sahne istediği kaydedildi. “O sahne orkestra ile birlikte bana yetmez, 8 metrekare daha büyütsünler” diyen Seki'nin talebi üzerine işletme sahipleri, eğlence kulübüne marangoz getirerek 16 metrekare olan sahneyi büyüttü.

Deniz Seki, kalabalık bir orkestranın eşlik ettiği konserinde fotoğraflarının uzaktan çekilmesini istedi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Seki, renkli pullarla süslü kostümüyle çıktığı konserde gecce kulübündekileri coşturdu.

Kurban Bayramı'nda da Antalya'daki bir otelde sahneye çıkan Deniz Seki, gözyaşlarına hakim olamamış, konserine ara verip ağlamıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: