DENİZ UĞUR'UN BEYOĞLU TURU TATSIZ BİTTİ!

Deniz Uğur’un Beyoğlu turu tatsız bitti. Sevgilisi Orçun Benli, gazetecileri görünce çıldırdı. Gazeteciler de Benli’yle kavga etti.

Magazin

DENİZ UĞUR'UN BEYOĞLU TURU TATSIZ BİTTİ! Flaşlar patlayınca

Ünlü oyuncu Deniz Uğur, önceki gece yönetmen sevgilisi Orçun Benli’yle Beyoğlu’ndaki bir mekândaydı. İçeriden el ele çıkan çift, gazetecileri görünce gerildi. Bir anda patlayan flaşlar, Benli’yi çılgına çevirdi. Genç yönetmen, muhabirlere önce “Emekçi adamsınız, çekmeye utanmıyor musunuz!” diye bağırdı, ardından küfür etmeye başladı.

Muhabirlere midye fırlattı
Deniz Uğur, sevgilisini yakındaki bir kuruyemiş dükkanına soktu. 20 dakika kadar sonra dışarı çıkan Benli, muhabirleri yeniden karşısında bulunca iyice öfkelendi. Sokaktaki midye tezgahından aldığı midyeleri gazetecilerin üzerine fırlattı. Gazeteciler de Benli’ye yumruklarla karşılık verince ortalık karıştı. Bir süre sonra Deniz Uğur, sevgilisini bırakıp oradan ayrıldı.

Beni provoke ettiler
Orçun Benli, kavga ettiği muhabirler için “Beni provoke ettiler. Soru bile sormadılar. Hatta yanımdaki senarist arkadaşımın tırnağını patlattılar. Deniz’e de omuz atıp benden ayırdılar” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: