Deniz ve Güneş filminin fragmanı yayınlandı!

Deniz ve Güneş filmi vizyona girmek için gün sayıyor.

Kültür-Sanat

Deniz ve Güneş filminin fragmanı yayınlandı! 1 Haziran’da vizyona girmeye hazırlanan ve başrollerinde Şafak Pekdemir Mengü ile Burak Serdar Şanal’ın yer aldığı "Deniz ve Güneş" filminin fragmanı yayınlandı. Yapımcılığını MT Film Prodüksiyon olarak , Mehmet Toptan ve Yaşar Tolga Bozkurt’un gerçekleştirdiği, yürütücü yapımcılığını ise ATS Film Yapım - Özge Şenocak Polat’ın yaptığı filmin yönetmenliğini Barış Denge üstleniyor.

Senaryosunu Yaşar Tolga Bozkurt’ un kaleme aldığı film, babasının zoruyla mantık evliliği yapmak üzere olan Deniz (Burak Serdar Şanal)’ in, sözde nişanlısı ile gittiği Burgazada tatilinde Güneş (Şafak Pekdemir Mengü ) ile karşılaşmaları sonucu aralarındaki aşkı konu alıyor.

“Deniz ve Güneş” in çekimleri Burgazada ve Marmaris’de tamamlanırken, filmin oyuncu kadrosunda Şafak Pekdemir Mengü, Burak Serdar Şanal, Melissa Giz Cengiz, Eylül Öztürk,Yaşar Tolga Bozkurt, Ayşen İnci, Levent Özdilek, Yener Gürsoy , Seda Oğuz , Selahattin Taşdöğen ve Bilionera şarkısıyla Otilia Bruma yer alıyor.

Bu filmde izleyeciler Güneş’i işitme engelli sanan Deniz’in işaret dilini öğrenip Güneş ile konuşmaya başlamasıyla aralarında yaşanan benzersiz tutkuya ve aşkın hikayesine tanık olacaklar.

İşte Deniz ve Güneş filminin fragmanı:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: