Deniz zamanı!

Son dönemde ses getiren sahne çalışmalarının dışında verdiği kilolarla da kendinden söz ettiren Deniz Seki, yazı Bodrum ve Çeşme ‘de geçirecek. Yaz boyu hem çalışıp hem tatil yapacak ünlü sanatçı bu yaza damgasını vuracak.

Kültür-Sanat

Deniz zamanı! Sesiyle olduğu kadar yazıp bestelediği şarkılarıyla da müzikseverlerin kalbinde özel bir yeri olan Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Deniz Seki yoğun geçen konser temposunun ardından Ramazan ayını dinlenerek geçirecek.

Bodrum‘da ev tutan ve tüm yazı orada geçirecek olan Deniz Seki, yaz boyu haftanın iki geccesi Salı ve Cuma Bodrum'da, Perşembe gecceleri de Çeşme Alaçatı'da sahne alacak. Diğer konserlerine de Bodrum’dan gidip gelecek olan Deniz Seki ‘yi yoğun bir yaz sezonu bekliyor.

Bu konser unutulmayacak

Her konserinde muhteşem sahne enerjisi ve performansıyla izleyenleri kendisine hayran bırakan Deniz Seki, önceki akşam İstanbul Moda Kayıkhane konserinde dünden bugüne hit olmuş şarkıları ve sahnede söylemekten keyif aldığı özel repertuarından seçtiği şarkılarla dinleyenlerini mest etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: