Denizlerdeki Vakko İmzası - Vakko Cruise

Vakko Cruise’un teknenizin konforunu Vakko şıklığı ile artıracak kişiye özel hizmetleri ile tanışın !

Diğer Haberler

Denizlerdeki Vakko İmzası - Vakko Cruise Teknenizin ölçülerine ve sizin isteklerine göre özel tasarım, özel ürünler Vakko Cruise’da.

Vakko Cruise, farklı yatak ölçülerine uygun nevresim ve pike takımları, teknenin renk ve konsepti ile uyumlu havlu setleri, bornoz ve paspaslar, yemek ve ağırlama bölümleri için masa örtüsü, peçete, Amerikan servis, runner ve şık masa aksesuarları, güneşlenme alanları için plaj havlusu ve pareolar; güverte bölümü için yastık, throw ve battaniye takımları gibi tekneye özel tasarımlar ile deniz keyfine Vakko şıklığı katıyor.

Arzu ettikleri takdirde tekne sahiplerinin de katılabildiği tekneye özgü koleksiyonun yaratım sürecinde, tekne adı ve logosu ürünlere işleniyor. Ayrıca teknlerin isim ve logosu ile özel olarak tasarlanan mürettabat takımları, seyir defterleri, deri kaplı tavla ve Türk kahvesi makineleri gibi şık ve kullanışlı ayrıntılara sahip ürünler de Vakko Cruise koleksiyonundaki yerlerini alıyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: