DENSİZLİK!

Nil Karaibrahimgil'in ünlü halk ozanı Neşet Ertaş'ı tanımadığı yönündeki söyleminden sonra bir açıklama daha yaparak, "Sayemde tanındı" sözleri Şevval Sam tarafından 'saygısızlık' olarak değerlendirildi.

Magazin

DENSİZLİK! Haber kanalı 24'te ekrana gelen 'Kafa Dengi' isimli programına annesi Leman Sam ile konuk olan Şevval Sam konuya ilişkin şu yorumu yaptı:

Densizlik!
"Neşet Baba'nın hiçbir zaman etikete ihtiyacı olmadı. Hadi birinciyi dedin, ikinciyi deme! İkincisi biraz saygısızlık olmuş." Leman Sam da Karaibrahimgil'in açıklamasını 'densizlik' olarak değerlendirdi. Öte yandan Nil Karaibrahimgil de önce "Kusurum olduysa affola" dediği mektubunda, sonra da telefonda Neşet Ertaş'tan özür diledi. "Yanlış anlaşılmadan ötürü sizden ve sevenlerinizden özür dilerim" diyen Karaibrahimgil, şöyle konuştu: "Asla kibirli değilim. Ancak sizin bir mirasçınız olabilirim. Babam, babaannemin sizi dinlediğini, evde sürekli türkülerinizin çalındığını söyledi. Böyle bir aşığı tanımamak benim eksikliğimdi. Bir hafta boyunca web sitemde sadece sizin türkülerinize yer vereceğim. Sitemi ziyaret edenler sizi dinleme fırsatı bulacaklar." Ertaş da "Siz benim kızım sayılırsınız" diyerek bu özrü kabul etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: