DEPRESYONDA!

Bakırköy Kadın Ceza ve Tutukevi’nde kalan Deniz Seki, kendisini koğuşa kapattı. Seki, ziyaretine giden Filiz Akın ve Emel Müftüoğlu ile görüşmedi

Magazin

DEPRESYONDA! DARBE ÜZERİNE DARBE!

KOKAİN operasyonunda gözaltına alınan ve ardından Bakırköy Kadın Ceza ve Tutukevi’ne gönderilen Deniz Seki, hiç kuşkusuz hayatının en zor günlerini yaşıyor. Hapise girdiği dönemde yasak aşkı Hüsnü Şenlendirici tarafından da yüzüstü bırakılan Seki’nin kendisini kaldığı koğuşa kapattığı öğrenildi.

ISRARLAR BİLE YETMEDİ
ISRARLARA rağmen koğuştan adım atmayan ünlü şarkıcı, kendisini görmeye gelen arkadaşlarını bile istemedi. Söylenenlere göre; geçtiğimiz günlerde Filiz Akın ile Emel Müftüoğlu, Deniz Seki’ye moral vermek için Bakırköy Kadın Ceza ve Tutukevi’ne gitti. Ancak ünlü şarkıcı, Akın ile Müftüoğlu için de koğuştan çıkmadı.

Ağzına bir lokma bile koymuyor!

Söylenenlere göre; koğuşundan dışarı adım bile atmayan Deniz Seki, yemeden içmeden de kesildi. Seki, günlerdir ağzına tek bir lokma bile koymuyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: