Derbi İstanbul trafiğini kitledi!

Galatasaray-Fenerbahçe derbisi için alınan önlemler kapsamında bir çok yol ulaşıma kapatıldı. İstanbul'da trafik alt üst oldu.

Diğer Haberler

Derbi İstanbul trafiğini kitledi! Terör saldırısı riski nedeni ile ertelenen Galatasaray-Fenerbahçe derbisi bu akşam oynanacak. 19:30'da başlayacak olan maçta 2 takım TT Arena'da karşı karşıya gelecek.

Daha önce ertelenen derbi için yoğun güvenlik önlemleri alındı. Bugün stada giden Seyrantepe metrosu akşam 21:00'a kadar çalışmayacak. Maça gidecek taraftarlar Sanayi Mahallesi'nden kalkacak özel otobüslerle taşınacak.

Ayrıca Galatasaray-Fenerbahçe maçı için alınan tedbirler kapsamında, çevredeki çok sayıda yol karşılaşmadan dört saat önce ulaşıma kapatıldı. Seyrantepe Metro Kavşağı ve Ayazağa istikametine inen köprü giriş ve çıkışları trafiğe kapatıldı. TEM kuzey yan yoldan Ankara yönüne ve bölgede bulunan kat otoparkına dönüşler de kapalı olacak. Stada inen yan yol da maçtan iki saat öncesi ile maç bitiminden bir saat sonrasına kadar kullanılamayacak.

Yolların kapanması ile birlikte İstanbul'da trafikte alt üst olmuş durumda. İstanbul'un bir çok bölgesinde trafikte yoğunluk mevcut.

Bunlarda ilginizi çekebilir: