DERELİ SÖYLENTİLERE SON NOKTAYI KOYDU!

İşadamı Mehmet Dereli’yle Hülya Avşar’ın ilişkisi bu hafta magazin basınında ve sosyetede bomba etkisi yarattı.

Magazin

DERELİ SÖYLENTİLERE SON NOKTAYI KOYDU! Mehmet Dereli’yi geçtiğimiz akşam da Biber Bar çıkışında gecce muhabirleri görüntülemiş. Güya Mehmet Dereli, boşandığı eşi Şebnem Dinçgör’ün Biber Bar’daki doğum günü kutlamasına katılmış. “Şebnem Dinçgör’ün doğum günü 31 Mart” diye açıklama yaptıktan sonra o gecce Şebnem Dinçgör’ün Biber Bar’da olmadığını da hatırlatayım. Yani ben Şebnem Dinçgör’ün doğum tarihini bilmesem Mehmet Dereli’nin eski eşinin doğum gününe katıldığı haberini yazacaktım. Ben bu olayı “Sosyetede 31 Mart vakası” olarak isimlendirdim. Ayrıca dün Mehmet Bey’le telefonla görüştüm.

Erol Köse’nin kendisini Twitter’da ‘Angus Mehmet’ diye adlandırdığını ve bunlarla ilgili bir şey söylemek isteyip istemediğini sordum. Dereli “Ya sahiden Erol Köse kim? Ne iş yapar? Ben sahiden onu tanımıyorum. Bana bu kaba tabirleri arkadaşlarım da söyledi. Ben 54 yaşından sonra böyle şeylerle uğraşamam Ünal” dedi. Kendisini tanımayanlar için söyleyeyim: Mehmet Dereli sahiden de bu tür şeyleri umursamayan bir kişiliktir. Onu tanıyanlar da bunu çok iyi bilir.

Ht Magazin
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: