DERİN DEKOLTE UÇAKTAN ATTIRDI!

ABD'de New York'a gitmek isteyen kadın uçaktan indirildi

Magazin

DERİN DEKOLTE UÇAKTAN ATTIRDI! ABD'de Las Vegas'tan New York’a gitmek için uçağa binen kadın, göğüs dekoltesi 'derin' bulunarak uçaktan indirildi.

ABD'de 5 Haziran'da tarihinde Las Vegas'tan New York'a gitmek için uçağa binen kadın, derin göğüs dekoltesi yüzünden uçaktan atıldı.

Southwest havayollarına ait uçaktaki görevliler, Avital isimli kadına, göğüslerinin büyük bölümünü gösteren giysisinin 'uygunsuz' olduğunu söyledi.

Avital isimli kadın gazetecilere yaptığı açıklamada, "Uçak benim göğüslerim yüzünden kaza yapmadı" diyerek tepkisini dile getirdi. Basına sadece adını veren Avital, "Önümde tişört giyen ve tişörtünün üzerinde de condom figürü bulunan bir erkek vardı. Kimse de rahatsız olmadı" diye konuştu. Olayın basına yansımasından sonra havayolu şirketi sözcüsü yolcudan özür diledi ve zararlarını finansbe edeceğini açıkladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: