Derin Mermerci anne oluyor

Sevgilisi Cem Aydın'la 26 Eylül'de nikâh masasına oturmaya hazırlanan Derin Mermerci'nin bu ani kararı anne olmak istediği için aldığı öğrenildi. Mermerci, her fırsatta çocukları çok sevdiğini söylüyordu.

Sosyete

Derin Mermerci anne oluyor ANİ EVLİLİK KARARI ŞAŞIRTTI
SOSYETENİN gözde bekârlarından Derin Mermerci, aradığı mutluluğu televizyoncu Cem Aydın da buldu. 6 aydır Aydın ile seviyeli bir beraberlik yaşayan Mermerci, geçtiğimiz günlerde evlilik kararı alarak büyük bir sürpriz yapmıştı. 26 Eylül tarihinde nikâh masasına oturacak olan Derin Mermerci'nin bu ani kararında en önemli etkenin annelik isteği olduğu öğrenildi.

ÇOCUKLARI ÇOK SEVİYOR
ÇOCUKLARI çok seven ve her fırsatta anne olmak istediğini dile getiren Mermerci, ablaları Tansa Mermerci Ekşioğlu ile Yosun Reza'nın çocuklarına tutkuyla bağlı. Ancak Mermerci'nin, artık kendi çocuklarını sevmek istediği sosyetede kulaktan kulağa konuşuluyor. İlk evliliğinden iki çocuğu bulunan 44 yaşındaki Cem Aydın'ın da sevgilisinin bu özlemini gidermek için evlilik kararını hızlandırdı.

Hep birlikte dügün alışverişi
Derin Mermerci, nişanlısı Cem Aydın ve çocuklarıyla düğün alışverişine çıktı. 26 Eylül'de evlenecek olan Mermerci ile Aydın'ın alışverişi 4 saat sürdü. Mermerci, çocukların isteği üzerine oyuncakçı mağazasından birçok oyuncak aldı. Aydın, düğünün aile arasında olacağını söyledi.

HT MAGAZİN / Reşat BALCIOĞLU
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: