Derin Sarıyer'den ilk albüm!

2013 yılından bugüne kadar toplam 7 tekli servis eden ve çalışmalarını güçlü video kliplerle taçlandıran Derin Sarıyer’in müzik kariyerindeki debut uzunçaları “Hayattasın Tedavisi Yok” 8 Mart’ta SMM Label (Sony Music Media) aracılığıyla yayımlandı.

Kültür-Sanat

Derin Sarıyer'den ilk albüm! Geçtiğimiz ay tüm dijital müzik platformlarında dinlemeye açılan albümün öncü tekliği “Belki de Rüyaydı”nın ardından albümle birlikte “Çocuğun Gördüğünden Fazlası Değil Bu Dünya” için hazırlanan video klip paylaşıldı.


İnsanın çaresiz alaca karanlığında neşeyle gezinen “Hayattasın Tedavisi Yok” kapsamında toplam 11 şarkı yer alıyor. Söz konusu 11 şarkının tümü duygu geçişlerini belli bir müzikal janra yerleştirmek yerine farklı ses köşelerine ulaşmayı hedefliyor. Sarıyer’in vokali merkez sound’u yönlendirirken modern indie rock güzergahına ve electro pop tavrına yakın duyduğumuz enstrüman geçişlerinden adım adım güç alıyor.


İçerikteki tüm şarkıların söz ve müzikleri Derin Sarıyer’e ait. Düzenlemelerde Serkan Çeliköz’ün imzası bulunurken miks sürecinde yine Çeliköz ile Ali Rıza Şahenk yer aldı.

Albümün mastering çalışması ise Ali Rıza Şahenk tarafından gerçekleştirildi.

Sony Music Media etiketli albümün ön yüz baskı görseli ile tam şarkı listesi şöyle:

Bat Dünya Bat

Kapısını Yitirmiş Anahtar

Belki de Rüyaydı

Çocuğun Gördüğünden Fazlası Değil Bu Dünya

Size Yalan Söyleyemem

Güvenli Masallar

Orkestra Hala Mecburen Çalmakta

Kötü Bir Şairin Yüzünden

Hala Gülebiliyorsan

Yaşanmamış Hayattan Ölme

Dünyadasın Tedavisi Yok
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: