Derin'in mini eteği konuşuldu

SPOT projects ortaklarından, koleksiyoner/hami Tansa Mermerci Ekşioğlu ev sahipliğinde gerçekleşen,İranlı genç ve başarılı sanatçı Abbas Akhavan'ın sergisininözel gösterimi ve İran asıllı Amerikalı küratör Abaseh Mirvali ile olan söyleşisi önceki akşam Karaköy'deki Galeri Mana'da gerçekleşti.

Sosyete

Derin'in mini eteği konuşuldu 4 Mayıs Cumartesi günü İstanbul'da"Türkiye, İran ve Orta Doğu Sanat Piyasalarının Dinamikleri" başlığı altında gerçekleşen üçüncü American Express & Spot Uluslararası Sanat Semineri'nin ön izlenimi olma niteliği taşıyan Abbas Akhavan'ın Türkiye'deki ilk sergisinin özel gösteriminde sanatçı; misafirlere sergisini bizzat gezdirdi ve eserlerinden bahsetti. Akabinde küratör Abaseh Mirvali ile bir söyleşi yaptılar. Sanatçı Abbas Akhavan'ın konuşma yaptığı özel izlenimde, aralarında Derin Mermerci, Belçika Başkonsolosu Henri Vantieghem ve Eşi, Demet Müftüoğlu'nun da olduğu tasarım, moda, sanat, reklam ve cemiyet hayatından önemli isimler katıldı. Derin Mermerci ablasına destek olmak için geldiği galeride giydiği ultra mini elbisesi ile yine ilgi odağı olmayı başardı.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: