Yaşlanmanın önüne geçiyor

Son günlerde birçok insanın tercih ettiği adeta moda gibi bir akım başlattığı “Dermaroller” gerçek bir mucize vaat ediyor. Bu yöntem sayesinde kullanılan ürünlerin cildin tam 200 kat altına geçmesi sağlanıyor.

Kadın

Yaşlanmanın önüne geçiyor Ciltte oluşan aknelerde, sivilce izlerinde, gözeneklerin sıkılaşmasında, gözaltı morluklarında ve saç dökülmesinde kesin çözüm sağladığı iddia edilen yöntem son günlerde sıkça kullanılmaya başladı.

Daha çok güzellik salonlarında bilirkişiler tarafından uygulanan bu metodu malzemelerini aldığınızda evde kendiniz de kullanabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken acıya ne kadar dayanıklı olduğunuzu bilmek ve ona göre iğne ucu seçmek. Yanı sıra kullandığınız etkili serumlarda çok önemli. Uzmanların görüşlerine göre yaşlanmanın kesin olarak geciktirildiği de bir başka söylenti.

Dermoroller’in silindirik bir tamburun üzerine dizilmiş son derece ince, özel olarak hazırlanmış 192 adet çelik iğneden oluştuğunu; iğnelerin simetrisinin, yapıldığı materyalin, silindirin üzerinde kalan ve deriye girecek olan kısmın derinliğinin ve iğne sayısının uygulamada çok önemli bir yer tuttuğunu da öğrendik. O halde şimdi geriye hangi ürünü seçeceğiniz ve nasıl uygulayabileceğiniz kaldı. Bu konu hakkında çeşitli videolar internet sitelerinde mevcut.

YAZI: Kamuran Akdemir
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: