DERYA BÜYÜKUNCU YENİ MESLEĞİNİ SEÇTİ!

Bugüne kadar sessizliğiyle tanıdığımız milli yüzücü Derya Büyükuncu, (35) Survivor yarışmasında şampiyon olduktan sonra InStyle’la buluştu.

Magazin

DERYA BÜYÜKUNCU YENİ MESLEĞİNİ SEÇTİ! Başarılı sporcu, hayata dair yeni planları ve oyunculuğa atacağı ilk adımla adından sıkça söz ettireceğe benziyor

* Giyim tarzınızı nasıl tanımlarsınız?
Mümkün olduğu kadar az giyinmeyi seviyorum. Rahatıma çok düşkünümdür giyimde. Spor giyinirim ama yeri geldiği zaman da şık kombinler yaparım. Açık ve canlı renklere takıntılı olduğumu söyleyebilirim. Hatta eşim Zehra’nın da renkli giyinmesini isterim. Şort, polo yaka tişört giymeyi severim özellikle değişik yüzme gözlüklerim vardır, bir modelin pek çok farklı rengini alırım. Beyaz, mavi, siyah ve kırmızı renklerin ağırlıkta olduğu bir gardırobum var. Neredeyse unutuyordum; Carrera güneş gözlüklerim (hemen hemen her rengi mevcut) olmadığı zaman mutsuz bir adamım; Survivor’da en zorlandığım şeyin onun eksikliği olduğunu söylersem yalan olmaz.

* Hayatta giymem dediğiniz bir şey var mı?
Vücut ölçülerim klasik ölçülerde olmadığı için çok sıkan dar şeyleri sevmiyorum. Mesela skinny jean’ler normal ölçülerdeki bedenlere göre yapıldığı için çok zorluyor bedenimi. Ayaklarım 48 numara olduğu için alışverişte çok problem yaşıyorum.

* Son olarak yeni dönem için planlarınız neler?
İmzaladığım herhangi bir anlaşma yok. Yüzmeden sonra yapacağım şey yeni yüzücülere antrenörlük yapmak. Şu sıralar en yeni kararım; oyuncu olmak. ABD’de oyunculukla ilgili eğitim alacağım. Birtakım görüşmeler yaptım ve neresi olduğuna karar verdim. Amerika’ya döner dönmez başlayacağım çalışmaya. İnsanların karşısına iyi çıkmalıyım, dolayısıyla bu konuda iyi bir teklif bekleyeceğim. Hiç acelem olduğunu düşünmüyorum.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: